Standart cırt bantlar dikiş yapılarak uygulanmaktadır, arkası yapışkanlı cırt bant ürünümüz ise standart cırt bantların aksine alt yüzeyindeki yapışkan sayesinde dikişsiz olarak kullanılır ve büyük bir uygulama kolaylığı sağlar.

Taş, tahta, metal, plastik ve cam gibi tüm düz yüzeylerde kolayca uygulanabilir.

Kullanım Alanları

Arkası yapışkanlı cırt bant dikişle tutturulan standart cırt bantların aksine sırt kısmında bulunan yapışkan yüzey sayesinde kolayca uygulanır. Üretim sürecinizi hızlandıran ve maliyetlerinizi azaltan bu yenilikçi bağlantı çözümü bir çok materyal ile birlikte kullanıma uygundur. Taş, tahta, metal, plastik, cam gibi sert yüzeylerin yanı sıra kumaş, elyaf, soft plastik gibi yumuşak yüzeylerde de rahatlıkla kullanılabilir. Otomotiv, temizlik, zımpara, medikal, hava yolu, kara yolu, deniz yolu ulaşımı, kutu, ambalaj, paketleme, sineklik ve perde, ortopedi, sağlık, medikal, hazır giyim ve tekstil, ayakkabı, çanta ve deri gibi endüstriyel sektörlerde kullanılır.

Standart arkası yapışkanlı kanca dışında mantarbaşlı arkası yapışkanlı ürünümüzde mevcuttur.

Özellikleri

Arkası yapışkanlı cırt bant ürünümüz defalarca açılıp kapanma özelliği sayesinde uzun ömürlüdür. Böylece uzun yıllar boyunca kullanılabilme özelliğine sahiptir.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın : (0212) 501 26 23